Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hey,Daya^^ back again !!``

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Hey,Daya^^ back again !!`` Empty
MesajSubiect: Hey,Daya^^ back again !!``   Hey,Daya^^ back again !!`` EmptySam Mar 05, 2011 6:46 am

Hei,Ma numesc Daya si sunt fondator acestui fanclub impreuna cu Sojy^^
Am 13 ani :D si sunt din Baia Mare.Sunt zodia peste si nu sunt o fire naiva buna de pacalit :P si am un caracter de piatra.Sunt foarte matura si stiu ce vreau sa fac si pun suflet in tot ceea ce fac.Am si puncte slabe...Sunt foarte sensibila,pun la suflet cam tot:D si sunt foarte sufletista si prietenoasa.Nu injur si nici nu sunt violenta.
Ador muzica kpop de 4 ani si nu as renunta la ea pentru nimic. Stie Sojy de ce :) :lol!: Imi place sa cant si sa dansez,desenez si as putea spune ca "Music is my life".
Ce pot sa mai spun,fondez acest fanclub si imi cer scuze pentru intarziere dar am avut de lucrat la fanclub :)) Sper sa va placa noul aranjament si tot ce este nou.Eu si Sojy avem ganduri foarte mari pentru acest fanclub si o sa facem tot posibilul sa le implinim.La fel,suntem foarte bucuroase sa vedem ca avem membri noi care intra in comunitatea noastra.
Daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti.
Sus In jos
cold-heart
Fan Member
Fan Member
cold-heart


feminin Pesti Cocos
Mesaje : 159
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 31

Hey,Daya^^ back again !!`` Empty
MesajSubiect: Re: Hey,Daya^^ back again !!``   Hey,Daya^^ back again !!`` EmptySam Mar 05, 2011 9:21 pm

hmm...asa sunt toti din zodia pesti, cu mici exceptii...eu sunt mandra ca fac parte din zodia asta ^^
mult succes in continuare :D
Sus In jos
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Hey,Daya^^ back again !!`` Empty
MesajSubiect: Re: Hey,Daya^^ back again !!``   Hey,Daya^^ back again !!`` EmptySam Mar 05, 2011 9:23 pm

Si eu sunt mandra ca sunt din aceasta zodie si multumesc pentru urari.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey,Daya^^ back again !!`` Empty
MesajSubiect: Re: Hey,Daya^^ back again !!``   Hey,Daya^^ back again !!`` Empty

Sus In jos
 
Hey,Daya^^ back again !!``
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Wellcome... :: Annyeong Haseyo-
Mergi direct la: