Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptyVin Mar 04, 2011 1:02 pm

Una dintre cele mai mari staruri din Coreea, Rain are planificat pentru a începe serviciul militar obligatoriu în a doua jumătate a acestui an.

Reprezentantul lui Rain a dezvăluit pe 25 februarie la Star News, "Rain se gandeste de a incepe ca militar obligatoriu în a doua jumătate a acestui an El are planificat sa urmeze orice ordine militare de la Asociatia Manpower ii dă.. Dupa terminare, el are planuri pentru un comunicat de album şi de film. Filmare a filmului "Red Muffler" care va începe în martie, în timp ce lansarea unui nou album este, de asemenea, în discuţie. "

Cantaretul a trebuit de fapt să intre anul trecut in armata, dar cu noul proiect "Runaway Fugitive" din 2TV KBS , el a amânat serviciu plecarea.

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Normal10z



Sursa:KBS Global
Translator:Sojy



Ultima editare efectuata de catre Daya^^ in Joi Iul 28, 2011 6:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
cold-heart
Fan Member
Fan Member
cold-heart


feminin Pesti Cocos
Mesaje : 159
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 31

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptyLun Mar 07, 2011 6:34 pm

wow, ce au patit toti?? ii cheama pe toti actorii in armata...saracii... :(
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator
sojy


feminin Scorpion Capra
Mesaje : 358
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptyMier Mar 09, 2011 10:46 am

poi normal totii baietii care lovuiesc in koreea de sud au obligatia ca la varsta de 22-23 de ani sa mearga in armata ..nu numai celebritatile....datorie de cetatean nu ca la noi
Sus In jos
https://clouds.forumgratuit.ro
cold-heart
Fan Member
Fan Member
cold-heart


feminin Pesti Cocos
Mesaje : 159
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 31

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptySam Mar 19, 2011 11:24 am

da, dar ei au mai mult de 23 de ani...asa ca ar fi trebuit sa fie lasati in pace :))) ca doar sunt vedete, ce naiba.....
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator
sojy


feminin Scorpion Capra
Mesaje : 358
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptySam Mar 19, 2011 11:49 pm

haha cam asa e da nu mai conteaza ce esti cand trebuie sa iti servesti tara...bun popor pe bune acum
Sus In jos
https://clouds.forumgratuit.ro
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptySam Apr 16, 2011 5:10 am

Poi da,ei au legi,nu e ca si la noi.Defapt sincera sa fiu la noi nu cred ca mai exista armata.
Sus In jos
Reila
Newbie
Newbie
Reila


feminin Fecioara Mistret
Mesaje : 44
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Focsani

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptyLun Apr 25, 2011 4:14 pm

nu stiu daca a observat cineva dar titlul topicului este:

Rain va incepe activitatile ca militar in curul acestui an.
Sus In jos
http://b1a4romania.forumcommunity.net
Ana*
Newbie
Newbie
Ana*


feminin Fecioara Cocos
Mesaje : 26
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 42
Localizare : Iasi

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptySam Mai 21, 2011 8:15 pm

Vor fi 2 ani foarte luuuungi fara proiecte cu Rain! De asta nici nu ma grabesc sa vad acum toate filmele lui.... astept sa intre in armata, ca sa treaca timpul mai usor :)

Oricum, pentru el va fi un lucru bun, daca e sa ne luam dupa ceea ce a declarat pe postul de televiziune KBS2: “Privesc armata ca pe o vacanta. Nu sunt ingrijorat de inrolare. De fapt, cred ca ma va face sa devin o persoana mai buna. Va fi o perioada in care voi putea reflecta asupra mea.”



Ultima editare efectuata de catre Ana* in Vin Iul 29, 2011 9:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. EmptyJoi Iul 28, 2011 6:34 am

Corect,o sa schimb acum,imi cer scuze,nu am observat :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty
MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an. Empty

Sus In jos
 
Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: