Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival

In jos 
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 34
Localizare : Braila

Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival Empty
MesajSubiect: Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival   Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival EmptyMar Oct 11, 2011 8:55 am

In sala de conferinte a sectorului Gangnam in dupa amiaza zilei de 28 septembrie ,'Shin Yun Hee',seful de district a pozat cu cantaretul Rain la prezentarea pentru concertul sau ca parte a Festivalului de Moda Gangnam 2011.
Evenimentul va fi adus la un final grandios cu performanta cantaretului Bi Rain,care este pe cale sa intre in armata.
Rain care urmeaza sa apara in Gangnam pe scena principala a Festivalului Hanryu ce va fi tinut la Dosan Grand Boulevard pe 9 octombrie,a spus:"Sunt fericit ca am ocaza sa ii intalnesc pe fanii mei inainte de a a inrola in armata,precum si ca o oportunitate de am indeplini datoria ca un Ambasador de publicitate pentru Districtul Gangnam."
Performanta lui Rain care va fi punctul culminat al evenimentului,va fi acordata gratuit intr-un loc de intalnire in aer liber,care are o capacitate maxima de 10.000 de persoane.Ei vor sta sus si vor privi performanta.
Spectacolul va incepe la 7pm pe 9 octombrie si va fi difuzat pe Mnet TV,incepand la 6pm si va dura 90 de minute pe data de 11 octombrie.
Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival 20110928154240091


Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival 20110928154155373



Sursa:Daily kpop news
Credit:iuli@BI RAIN.RO



-imi cer scuze pentru actualizarile asa de tarzii dar din cauza programului incarcat nu am reusit sa le postez Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival 4185066141
Sus In jos
 
Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: