Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 34
Localizare : Braila

Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain Empty
MesajSubiect: Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain   Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain EmptySam Sept 17, 2011 7:10 am

Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain Coming201109142233520


O companie care incaseaza box-office-urile, spune ca de la lansarea DVD-ul "Ninja Assassin" a filmului de la Hollywood,în care cântaretul si actorul Rain joaca rolul principal, pe 16 martie a anului trecut,la 4 zile mai mult de 95 de milioane de exemplare au fost vândute.Vânzarile sale totale sunt 16,199,523 dolari pâna în prezent.
"Ninja Assassin" cu Rain a fost filmat în 2009 si produs de fratii Wachowski.Rain a fost primul star coreean într-un astfel de film major de la Hollywood , care a creat o senzatie mare.Rain si-a facut debutul la Hollywood în filmul "Speed Racer", film regizat de fratii Wachowski.

Sursa:Daily K Pop News
Credit:Iuli@Bi Rain.Romania
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain Empty
MesajSubiect: Re: Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain   Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain EmptyLun Oct 10, 2011 5:16 pm

fratii astia sint foarte destepti,stiu ei de ce BI RAIN stiu ei de ce starul corean bravo lor,sa-l mai cheme la H.si dupa ce termina armata,sa-l faca si mai celebru.
Sus In jos
 
Vânzarile la DVD-ul "Ninja Assassin" cu Rain
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: