Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP

In jos 
AutorMesaj
sojy
Fondator
Fondator

feminin Scorpion Capra
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP   Mar Mar 15, 2011 5:04 am

După scoaterea teaser-ului video de revenire pentru "Brothers & Me", săptămâna trecută, cantaretul Kim Tae Woo featuring Rain şi JY Park (Park Jin Young / JYP) a aparut în sfârşit!

"Am invatat despre viata prin intermediul muzicii, şi mai am încă de învăţat , motiv pentru care am decis să numesc" T-School "acest album. Am vrut sa cante muzica pe care iti poti exprimat emoţiile inimii, mai degrabă decât creierul sau organismul ", a declarat Kim Tae Woo.

El a continuat, "," Brothers & Me "a fost creat cu oameni pe care i-am cunoscut in ultimii 10 ani, şi le transmit mesajul," Oamenii mă cunosc mai bine decât mine, nu e nimic mai important decât aceşti oameni pentru mine, "şi îşi exprimă prietenia strânsă dintre ei. "

Kim Tae Woo, Rain, şi J.Y. Park au venit împreună pe 25 februarie pentru a filma videoclipul de la studioul de înregistrări JYP, videoul din vitrine exprima relatie celor trei din inima.

Agenţia lui Kim Tae Woo a declarat, "Telespectatorii vor avea un zambet pe fata lor, în timp ce vor vedea caldura din acest film."

Cantaretul este setat să renunţe la albumul său complet, "T-School " pe 22 martie, urmată de promoţii de revenire pe programe de muzica publice.

Check out MV-ul de mai jos şi amintiţi-vă să sprijiniti achiziţionarea muzicii .

Source: Newsen via Nate
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://clouds.forumgratuit.ro
cold-heart
Fan Member
Fan Member

feminin Pesti Cocos
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP   Sam Mar 19, 2011 11:23 am

ah...uite ca era subiectul aici ;))) imi place foarte mult melodia asta :X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
sojy
Fondator
Fondator

feminin Scorpion Capra
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP   Sam Mar 19, 2011 11:50 pm

e super...nu ma satur niciodata de vocea lui :X:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://clouds.forumgratuit.ro
Daya^^
Fondator
Fondator

feminin Pesti Tigru
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 19
Localizare : Baia Mare

MesajSubiect: Re: Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP   Sam Apr 16, 2011 5:09 am

Si eu stau si ascult melodia asta de 30 de min, :))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP   

Sus In jos

Kim Tae Woo dezvaluie "Brothers and Me"MV cu Rain si JYP
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: