Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.

In jos 
AutorMesaj
Daya^^
Fondator
Fondator

feminin Pesti Tigru
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 20
Localizare : Baia Mare

MesajSubiect: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Vin Mar 04, 2011 1:02 pm

Una dintre cele mai mari staruri din Coreea, Rain are planificat pentru a începe serviciul militar obligatoriu în a doua jumătate a acestui an.

Reprezentantul lui Rain a dezvăluit pe 25 februarie la Star News, "Rain se gandeste de a incepe ca militar obligatoriu în a doua jumătate a acestui an El are planificat sa urmeze orice ordine militare de la Asociatia Manpower ii dă.. Dupa terminare, el are planuri pentru un comunicat de album şi de film. Filmare a filmului "Red Muffler" care va începe în martie, în timp ce lansarea unui nou album este, de asemenea, în discuţie. "

Cantaretul a trebuit de fapt să intre anul trecut in armata, dar cu noul proiect "Runaway Fugitive" din 2TV KBS , el a amânat serviciu plecarea.

Sursa:KBS Global
Translator:Sojy

Ultima editare efectuata de catre Daya^^ in Joi Iul 28, 2011 6:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
cold-heart
Fan Member
Fan Member

feminin Pesti Cocos
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Lun Mar 07, 2011 6:34 pm

wow, ce au patit toti?? ii cheama pe toti actorii in armata...saracii... :(
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator

feminin Scorpion Capra
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Mier Mar 09, 2011 10:46 am

poi normal totii baietii care lovuiesc in koreea de sud au obligatia ca la varsta de 22-23 de ani sa mearga in armata ..nu numai celebritatile....datorie de cetatean nu ca la noi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://clouds.forumgratuit.ro
cold-heart
Fan Member
Fan Member

feminin Pesti Cocos
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Sam Mar 19, 2011 11:24 am

da, dar ei au mai mult de 23 de ani...asa ca ar fi trebuit sa fie lasati in pace :))) ca doar sunt vedete, ce naiba.....
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator

feminin Scorpion Capra
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Sam Mar 19, 2011 11:49 pm

haha cam asa e da nu mai conteaza ce esti cand trebuie sa iti servesti tara...bun popor pe bune acum
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://clouds.forumgratuit.ro
Daya^^
Fondator
Fondator

feminin Pesti Tigru

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Sam Apr 16, 2011 5:10 am

Poi da,ei au legi,nu e ca si la noi.Defapt sincera sa fiu la noi nu cred ca mai exista armata.
Sus In jos
Reila
Newbie
Newbie

feminin Fecioara Mistret
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 23
Localizare : Focsani

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Lun Apr 25, 2011 4:14 pm

nu stiu daca a observat cineva dar titlul topicului este:

Rain va incepe activitatile ca militar in curul acestui an.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://b1a4romania.forumcommunity.net
Ana*
Newbie
Newbie

feminin Fecioara Cocos
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 37
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Sam Mai 21, 2011 8:15 pm

Vor fi 2 ani foarte luuuungi fara proiecte cu Rain! De asta nici nu ma grabesc sa vad acum toate filmele lui.... astept sa intre in armata, ca sa treaca timpul mai usor :)

Oricum, pentru el va fi un lucru bun, daca e sa ne luam dupa ceea ce a declarat pe postul de televiziune KBS2: “Privesc armata ca pe o vacanta. Nu sunt ingrijorat de inrolare. De fapt, cred ca ma va face sa devin o persoana mai buna. Va fi o perioada in care voi putea reflecta asupra mea.”

Ultima editare efectuata de catre Ana* in Vin Iul 29, 2011 9:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Daya^^
Fondator
Fondator

feminin Pesti Tigru

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   Joi Iul 28, 2011 6:34 am

Corect,o sa schimb acum,imi cer scuze,nu am observat :D
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.   

Sus In jos

Rain va incepe activitatile ca militar in cursul acestui an.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: