Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bi Rain numit ambasador al Chinei

In jos 
+2
cold-heart
Daya^^
6 participanți
AutorMesaj
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyVin Mar 04, 2011 12:54 pm

Starul lumii Rain a fost recent desemnat pentru a fi un ambasador pentru prevenirea deşertificării în China.

La data de 01 martie, la un multi-spectacol au participat la o ceremonie la hotelul Hilton din Beijing pentru a primi numirea oficială ca ambasador a "Coreea-China Youth Protecţia Mediului".

Pentru a comemora evenimentul, Rain a cântat "Treasure", care a fost produs special şi înregistrat în mandarină-chineza pentru a promova protecţia mediului în China. Rain a declarat, "voi facece este mai bun pentru a preveni deşertificarea în China. Am lucrat mai ales la pronunţiile mele in chineză în timpul înregistrarii acestui cântec. Sper să-l cânta pentru fanii mei la unul din concertele mele ".
Starul a declarat de asemenea, unele informaţii despre ' Concertul Rain din 2011 din Asia pentru Protecţia Mediului de turism ", care urmează să aibă loc în data de 26 martie la Beijing. Rain a explicat, "Acesta va fi primul concert din turneu şi este singurul concert care va avea loc în China. Am lucrat suplimentar să se pregătească acest concert ".

Bi Rain numit ambasador al Chinei 20110310



Bi Rain numit ambasador al Chinei 20110311



Cantaretul a adăugat, "echipa coreeană cu care am lucrat pentru o lungă perioadă de timp vor fi responsabila de producerea intregului concert. Concertul va fi împărţit în două părţi, şi va dura de la două şi jumătate până la trei ore ".

Fanii chinezi au fost deja pregătiti să participe la concertul lui Rain. Deoarece Concertul va avea loc în special pentru a promova protecţia mediului, mulţi fani chinezi au sugerat că toată lumea sa aduca propriile lor pungi de plastic pentru a colecta gunoiul .
Ascultaţi urmatorul cantec:



Source: TV Daily via Nate
Translator:Sojy
Sus In jos
cold-heart
Fan Member
Fan Member
cold-heart


feminin Pesti Cocos
Mesaje : 159
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 31

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyLun Mar 07, 2011 6:36 pm

mititeluuuu....chiar merita sa ii fie apreciata munca :X:X este atat de dragut!!!!
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator
sojy


feminin Scorpion Capra
Mesaje : 358
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyMier Mar 09, 2011 10:45 am

ce bine arata :X:X
cu un ambasador asa"bine" ca el wau
Sus In jos
https://clouds.forumgratuit.ro
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptySam Apr 16, 2011 5:11 am

Oh fi cel mai frumos ambasador din cati au existat. :))
Sus In jos
Ana*
Newbie
Newbie
Ana*


feminin Fecioara Cocos
Mesaje : 26
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 42
Localizare : Iasi

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyVin Apr 29, 2011 1:21 pm

Bravo lui!
Mie imi pare foarte potrivit pentru astfel de proiecte legate de natura/mediu. La urma urmei, ce este mai bun pentru a preveni desertificarea unei zone...? Ploaia (*Rain*) bineinteles!!! ;)

Melodia este foarte frumoasa, iar vocea calda a lui Rain ii ofera un farmec aparte, nu vi se pare? :P
Sus In jos
Obscure76
Newbie
Newbie
Obscure76


feminin Varsator Caine
Mesaje : 27
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 29

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptySam Mai 14, 2011 1:34 pm

vai...cat de bine ii sta costumul ala!!! :lol!:
bravoo...felicitari!
un ambasador de asta asa sexos vreau si eu :cheers:
Sus In jos
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyDum Mai 22, 2011 12:02 pm

o voce superba face o melodie de succes :P ;)
felicitarile mele pentru meritele sale si pentru munca depusa :-*
pentru mine este nr 1 in topul actorilor si cantaretilor coreeni>:D<
Sus In jos
Ana*
Newbie
Newbie
Ana*


feminin Fecioara Cocos
Mesaje : 26
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 42
Localizare : Iasi

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyDum Mai 22, 2011 4:25 pm

iuli a scris:
o voce superba face o melodie de succes :P ;)
felicitarile mele pentru meritele sale si pentru munca depusa :-*
pentru mine este nr 1 in topul actorilor si cantaretilor coreeni>:D<

Sunt intru totul de acord cu tine! Nu exista coreean mai presus de Rain :D
Sus In jos
Daya^^
Fondator
Fondator
Daya^^


feminin Pesti Tigru
Mesaje : 429
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Baia Mare

Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei EmptyJoi Iul 28, 2011 6:33 am

Corect,aveti toate mare dreptate :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty
MesajSubiect: Re: Bi Rain numit ambasador al Chinei   Bi Rain numit ambasador al Chinei Empty

Sus In jos
 
Bi Rain numit ambasador al Chinei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 13.Nov 11.11 [ştiri din serviciul militar a lui Bi Rain] Echipa lui Bi Rain a câştigat un concurs de cântec militar
» Bi Rain - Rain's World
» Bi Rain - Same
» Bi Rain - Still Believe
» Bi Rain-I

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: