Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member

feminin Taur Cal
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Braila

MesajSubiect: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Mar Oct 11, 2011 9:29 am

Actorul si cantaretul Bi Rain(29 Jeong Ji-hoon) se alatura Serviciului National astazi(11 oct.)
ca si soldat in armata.
E se va alatura la baza de antrenament 306 in Euijungbu in jurul orei 1 pm si va da tot ce e mai bun pentru urmatorii 2 ani pentru tara sa.
Avand notificata data admiterii sale pe site-ul sau oficial pe 23 luna trecuta,,el a spus:"Sunt ata de jenant si imi pare rau,deoarece cred ca e prea tarziu.Oricat de mult am de gand sa intarzii,am de gand sa dau tot ce e mai bun cu devotatiune."
La concertul sau final ca a fost tinut la Seoul pe 9 octombrie,el a spus:"Cred ca m-am descurcat bine pana in prezent.Sunt pe cale sa ma opresc pentru o perioada de odihna.Am de gand sa lucrez din greu la altceva in rest stop.Nu va faceti griji pentru mine."

Sursa:Daly K POP News
Credit:iuli@BI RAIN.RO

Ce repede a trecut:((
Noi iti uram o armata usoara si ai grija de sanatatea ta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
akka
Newbie
Newbie

feminin Varsator Caine
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Mar Oct 11, 2011 12:20 pm

Da ,si eu cred ca s-a descurcat bine ,pana in prezent,dovada faptul ca are fani si in Romania,o tara de care probabil nici n-a auzit pana acum,mie personal imi pare foarte rau ca v-a lipsi de pe scena 2 ani ceea ce mi se pare foarte mult,sper ca in acest timp sa mai auzim ce face ,daca e sanatos si puternic,din partea mea tot binele ptr.el,multumesc IULIptr.info.PUSI,PUSI.
Sus In jos
iuli
Fan Member
Fan Member

feminin Taur Cal

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Mar Oct 11, 2011 3:07 pm

nu ai pentru ce akka
sper sa imi fac timp saptamana aceasta sa pun si restul stirilor :D
da s-a descurcat nu bine excelent de minunat pana in prezent si il asteptam sa se reintoarca cu forte noi pentru a ne incanta cu numeroasele sale talente ca si pana acum si desigur si cu prezenta lui

asa ca mr Bi Rain Fighting!!!!
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie

feminin Varsator Caine

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Lun Oct 17, 2011 2:35 pm

Iuli draga,nu stiu sa intru pe chat! In alta ordine de idei,te rog s-o treci si pe mama ta ,ca fiind fan BI. parca ziceai ca a reluat vizionarea filmelor lui ,pei ,atunci e fan ,cu F.mare.
Sus In jos
iuli
Fan Member
Fan Member

feminin Taur Cal

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Lun Oct 17, 2011 8:40 pm

chatul e putin mai jos cand intri pe pagina :P
da ai dreptate cum am putut sa omit asta =)))
mama e Fana lui Bi :)):D:D si inca ce fana=)))
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie

feminin Varsator Caine

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   Mar Oct 18, 2011 7:16 am

SUPER,SUPER....ce bine -mi pare,sa o treci neaparat,din partea mea,tot respectul si admiratia pentru ea "asa mama asa fiica!"-bravo BI ,o sa mai ai o fan pe forum ROMANIA...AJJA,AJJA!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"   

Sus In jos

Bi Rain se alatura armatei astazi,11 octombrie :"Voi da tot ce e mai bun"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: