Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata

In jos 
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata Empty
MesajSubiect: Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata   Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata EmptyMar Oct 11, 2011 8:39 am

Rain a planuit sa performeze pe scena,inainte de inrolarea sa in armata pe 11 Octombrie.Ca ambasador al Bunavointei din Gangnam,el va lua scena principala pentru viitorul Festival Hallyu.
Pe 23 septembrie,Rain a dezvalui pe site-ul sau oficial ca a fost confirmata data sa la care se va inrola.El are de atunci de finalizat un turneu la nivel national,a terminat filmarea unui film si a finalizat cu succes o drama.Cu mai mult de 2 saptamani ramase pana la inrolarea sa,Rainva avea performanta sa finala pe scena principala a Festivalului Hallyu din Gangnam .
Rain a spus:"Ma bucur ca am aceasta oportunitate sa imi intalnesc fanii inainte a ma inrola pentru activitatile mele ca si Ambasador al Bunavointei din Gangnam."
La data de 9 octombrie de la 11 am la 9 pm la KST,toata lumea va putea sa se bucure de festival impreuna cu spectacolele de muzica,moda,mancare si multe altele.Concertul i aer liber,la care Rain va participa,va incepe la 7pm la KST si se asteapta la un numar crescut de persoane:10.000.
Mnet va difuza,de asemenea,un special "Starul Lumii" Rain,episod cu o durata de 90 de minute pe 11 octombrie pentru a-i ura ramas bun.

Sursa:Newsen
Credit:iuli@BI RAIN.RO
Sus In jos
 
Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bi Rain,un ambasador de publicitate pentru Gangnam Hanryu Festival
» Bi Rain confirma inrolarea in armata pentru 11 octombrie
» Bi Rain isi prezinta noua tunsoare la finalul concertului inainte de inrolarea in armata
» Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa
» Poze aparute cu Rain in armata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: