Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member

feminin Taur Cal
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Braila

MesajSubiect: Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata   Mar Oct 11, 2011 8:39 am

Rain a planuit sa performeze pe scena,inainte de inrolarea sa in armata pe 11 Octombrie.Ca ambasador al Bunavointei din Gangnam,el va lua scena principala pentru viitorul Festival Hallyu.
Pe 23 septembrie,Rain a dezvalui pe site-ul sau oficial ca a fost confirmata data sa la care se va inrola.El are de atunci de finalizat un turneu la nivel national,a terminat filmarea unui film si a finalizat cu succes o drama.Cu mai mult de 2 saptamani ramase pana la inrolarea sa,Rainva avea performanta sa finala pe scena principala a Festivalului Hallyu din Gangnam .
Rain a spus:"Ma bucur ca am aceasta oportunitate sa imi intalnesc fanii inainte a ma inrola pentru activitatile mele ca si Ambasador al Bunavointei din Gangnam."
La data de 9 octombrie de la 11 am la 9 pm la KST,toata lumea va putea sa se bucure de festival impreuna cu spectacolele de muzica,moda,mancare si multe altele.Concertul i aer liber,la care Rain va participa,va incepe la 7pm la KST si se asteapta la un numar crescut de persoane:10.000.
Mnet va difuza,de asemenea,un special "Starul Lumii" Rain,episod cu o durata de 90 de minute pe 11 octombrie pentru a-i ura ramas bun.

Sursa:Newsen
Credit:iuli@BI RAIN.RO
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: