Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMar Oct 11, 2011 7:59 am

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Photo198446


La data de 30 septembrie ,un videoclip de la concertul lui Rain care a avut loc pe data de 25 ,a fost incarcat pe Youtube,dezvaluind un moment emotionant de adio la finalul concertului.
In inregistrarea video,Rain isi sterge lacrimile si multumeste fanilor lui pentru toti anii in care l-au sprijinit si l-au urmat.Rain a avut dificultati de comunicare dupa ce a inceput cu ziua de debut,"Din 24 aprilie 2002."El si-a acoperit fata cu lacrimile care continuau sa cada pe fata lui.Rusinat de lacrimile sale,Rain si-a pus ochelari de soare la ochii si si-a continuat discursul, "Ca un artist numit Rain,timpul a zburat precum vantul."
Rain a continuat:"M-am gandit la ziele auditiei mele in timpul deschiderii.E ciudat ca a fost asa de greu atunci,au trecut deja 10 ani."
Curajosul artist si-a terminat discursul sau de incheiere cu o mare plecaciune dupa ce a spus:"Ma voi reintoarce in conditii de siguranta.Multumesc tuturor fanilor care s-au dedicat ei insusi mie pentru acesti 10 ani .Pentru tatal meu iubit si pentru sora mea,va iubesc".

Mai jos aveti si link-urile unde puteti viziona inregistrarile video Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2223604196


https://www.youtube.com/watch?v=X3xBDN2fQYw

https://www.youtube.com/watch?v=D-WCPKCPB8A

Sursa+Poza:Nate
Credit:iuli@BI RAIN.RO

Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMar Oct 11, 2011 3:15 pm

multumesc IULI ptr.acest moment emotionant,plecaciunile lui m-au emotionat la lacrimi,atat de modest si nobil,lacrimile lui m-au facut sa plang,este chiar un moment de rascruce in viata lui,cand le multumeste fanilor intram si noi in randul lor?-poate cer prea mult .


Ultima editare efectuata de catre akka in Vin Apr 20, 2012 4:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMar Oct 11, 2011 6:31 pm

cu placere Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2643636389
si eu am ramas foarte adanc impresionata cand am vazut plecaciunea lui...recunosc ce e drept astfel de momente nu prea ai ocazia sa le vezi si ce m-a uimit cel mai mult este ca eu nu il vedeam genul asta de om.Nici eu nu ii sunt fana de mult sa spunem cam de 6 luni desi recunosc ca il stiam de prin clasa a 11 a doar pentru ca vazusem cateva poze cu el.
Oricum eu pentru el am un respect profund si printre actorii Coreiei De Sud pentru mine si mama mea va fi mereu numarul 1,un numar greu de egalat dar mai ales de depasit Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2680183554

Citat :
cand le multumeste fanilor intram si noi in randul lor?-poate cer prea mult

din punctul meu de vedere nu mi se pare ca ceri prea mult tinand cont ca nu conteaza in ce tara locuiesti sau daca el a auzi de tara respectiva sau nu,toti suntem fanii lui.
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMier Oct 12, 2011 12:49 pm

Si tu,Iuli si mama ta ,santeti persoane deosebite,vreau sa spun ca zicala"cine se aseamana se aduna"este valabila in cazul nostru,celor fascinati de lumea lui BI.


Ultima editare efectuata de catre akka in Vin Apr 20, 2012 4:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMier Oct 12, 2011 6:26 pm

ee si eu am astfel de probleme."CE iti place la ei?","Ce tii poza cu ala la avatar pune una cu tine" si tot asa.
Sicer ma bucur sa vad ca am cu cine impartasi aceasta pasiune pentru coreea

P.S. Data viitoare scrie la chat ca apoi va spune daya ca facem spam aici:D:D
acolo se poate vorbi despre orice Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2223604196
Sus In jos
silvia




feminin Rac Maimuta
Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/09/2011
Varsta : 55
Localizare : Brasov

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyJoi Oct 13, 2011 7:06 am

Cind l-am vazut cum multumeste fanilor lui, mi-au dat lacrimile si in gindul meu am facut acelasi gest ,eu catre el pentru faptul ca m-a bucurat si ma va bucura in continuare cu muzica lui ! Il iubesc ! Mi-a placut din prima clipa cind l-am descoperit ! El si trupa DBSK ocupa primul loc in ceea ce iubesc eu made in Coreea ! De cite ori ii ascult simt cum admiratia mea pentru ei creste mai mult si mai mult .... Hai liberare,Rain ,te asteptam ....
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyLun Oct 17, 2011 2:06 pm

Silvia,dar filmele,acele filme minunate ,in care joaca ,nu la-ai vazut?Imi place si mie muzica lui,mai ales video,dar filmele sint inegalabile.
Sus In jos
silvia




feminin Rac Maimuta
Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/09/2011
Varsta : 55
Localizare : Brasov

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyLun Oct 17, 2011 2:14 pm

akka a scris:
Silvia,dar filmele,acele filme minunate ,in care joaca ,nu la-ai vazut?Imi place si mie muzica lui,mai ales video,dar filmele sint inegalabile.



Am vazut doar NINJA ASASSIN si FULL HOUSE ! pt. ca pe astea le-am gasit traduse in lb. romana ! dar in orice ar aparea persoana lui este a d o r a b i l a !!!!!!
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyLun Oct 17, 2011 2:29 pm

Uita-te la WWW.peteava.ro si cauta A LOVE TO KILL este pe lb.ro.A_D_O_R_A_B_I_L!
Sus In jos
silvia




feminin Rac Maimuta
Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/09/2011
Varsta : 55
Localizare : Brasov

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyLun Oct 17, 2011 2:43 pm

akka a scris:
Uita-te la WWW.peteava.ro si cauta A LOVE TO KILL este pe lb.ro.A_D_O_R_A_B_I_L!




Da, am aflat de el . Dar am inteles ca se termina trist ! Inca nu sint pregatita sa vad ceva trist dar am de gind sa-l vad !
Sus In jos
iony
Fan Member
Fan Member
iony


feminin Taur Sobolan
Mesaje : 104
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyVin Mar 02, 2012 9:11 pm

Ma bucur sa va cunosc!
Mai rar vezi asa ceva, este cu adevarat deosebit. Modul lui modest de a multumi m-a emotionat pana la lacrimi, este atat de scump,il ador. Si eu am aceiasi problema ca si voi, am spus unui coleg ca imi plac sud coreenii si m-a luat in ras, ma bucur ca pot discuta cu cineva pe acest subiect. De ceva timp urmaresc numai filme coreene, intradevar sunt forte bune, iar actorii sunt de nota 10. Desigur preferatul meu este Rain!
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator
sojy


feminin Scorpion Capra
Mesaje : 358
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyLun Mar 05, 2012 7:39 pm

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2680183554 Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 2680183554 dumnezeule este un om cu asa un suflet si o inima de aur...sper nu numai eu dar si voi ca se va intoarce curand si cu forte si vise mari
Sus In jos
https://clouds.forumgratuit.ro
iony
Fan Member
Fan Member
iony


feminin Taur Sobolan
Mesaje : 104
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMar Mar 06, 2012 4:43 pm

Mi se rupe sufletul cand il vad cu lacrimi in ochi,este atat de dragut. si eu sper sa treaca timpul mai repede si sa revina alaturi de fanii lui.
Sus In jos
sojy
Fondator
Fondator
sojy


feminin Scorpion Capra
Mesaje : 358
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" EmptyMar Mar 06, 2012 8:02 pm

Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" 1743309963 imi e dor de el
Sus In jos
https://clouds.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty
MesajSubiect: Re: Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"   Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul" Empty

Sus In jos
 
Rain a varsat lacrimi,"Timpul trece ca vantul"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rain munceste din greu chiar si in timpul sarbatorilor
» 13.Nov 11.11 [ştiri din serviciul militar a lui Bi Rain] Echipa lui Bi Rain a câştigat un concurs de cântec militar
» Bi Rain - Rain's World
» Bi Rain - Even You
» Bi Rain - Same

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: