Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata Empty
MesajSubiect: [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata   [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata EmptyMar Sept 20, 2011 9:16 am

-Scurt rezumat-
"Han Kyung.Com",una dintre retelele de internet mass-media din Coreea,duce o campanie de vehementa pentru a opri sinuciderile,folsind sloganul" Coreea sa traim frumos unul cu altul"
"Han Kyung.Com" a avut un interviu cu cantaretul si actorul Rain,ca parte a campaniei sale.
I:Ce credeti despre sinucidere?
Rain:Sa nu mai vorbim,este un lucru rau...Toti dintre noi pot fi in situatii de nesuportat,ar eu cred ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata.
I:Ce tipuri de efort credeti ca ar trebui ar trebui facute pana la capat pentru a opri sinuciderile care recent au devenit in prim-plan ca o problema sociala grava in aceste zile?
Rain:Cred ca noi avem nevoie sa demonstram mai mult interes pentru cei cu probleme.
Un astfel de lucru se intampla adesea intr-o circumstanta extrema ,asa ca este important sa incercam sa petrecem mai mult timp vorbin cu ei si sa vorbeasca despre asta.
I:Ce incercati sa faceti in mod pozitiv cand sentimentele tale sunt prea mult pentru tine?
Rain:Datorita faptului ca mi-am impartasit povestile cu persoanele bune din jurul meu,imi usurez dificultatile.Am impartasit si bucurie si dificultati inca de la debut,asa ca mi-am luat puterea de la ei.
I:Va rugam sa vorbiti despre planurile dumneavoastra inainte de stagiul militar.
Rain care este pe cale sa intre in armate undeva prin Octombrie , a fost plecat intr-un turneu national , "2011 RAIN THE BEST SHOW",pentru prima dată în zece ani de cand a debutat , punandu-si ultimele eforturi pentru filmarea filmului 'Flight : Close to the Sun'.

Se spune ca nu este doar '2011 RAIN THE BEST SHOW', care este plină de propria lui metodă specială de a conduce show-uri în ultimii zece ani, oferind evenimente fantastice pentru a fi urmarite in modul in care este , dar si face ca audienta sa se simta mai implicata si este intr-adevar destul de bine si satisfacator.

[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata 20110919357672011091956


Sursa: http://news.nate.com/view/20110919n26826
Credit:Iuli@BI RAIN.ROMANIA
Sus In jos
Reila
Newbie
Newbie
Reila


feminin Fecioara Mistret
Mesaje : 44
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Focsani

[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata Empty
MesajSubiect: Re: [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata   [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata EmptyMar Sept 20, 2011 6:41 pm

Waaaaaa...........ma` bebe mic si dulce!
Nu se mai omoara nimeni daca vine Rain si ii zice: stai naibi aici!
Sus In jos
http://b1a4romania.forumcommunity.net
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata Empty
MesajSubiect: Re: [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata   [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata EmptyJoi Sept 29, 2011 6:45 am

fii sigura de asta=)))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata Empty
MesajSubiect: Re: [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata   [NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata Empty

Sus In jos
 
[NEWS] Rain spune ca alegerile disperate nu trebuie luate niciodata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MBLAQ spune ca Rain i-a lipsit de apă în zilele lor de stagiari la repetitii
» 13.Nov 11.11 [ştiri din serviciul militar a lui Bi Rain] Echipa lui Bi Rain a câştigat un concurs de cântec militar
» Bi Rain - Rain's World
» Bi Rain - Same
» Bi Rain - Still Believe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: