Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iuli
Fan Member
Fan Member
iuli


feminin Taur Cal
Mesaje : 167
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 33
Localizare : Braila

Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa Empty
MesajSubiect: Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa   Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa EmptySam Sept 17, 2011 8:39 am

Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa 20110916rainarmy


Cantaretul si actorul Rain împartasit recent gandurile sale cu privire la inrolarea sa in armata.La data de 16 septembrie,J Tune Entertainment a facut un anunt declarand:"Rain va servi atributiilor sale militare incepand din octombrie, dar nu exista o data exacta inca."
Rain va fi activ în serviciul militar,dar ei nu au stabilit inca unde va fi plasat.Initial, a fost raportat ca Rain ar detine o conferinta de presa la 24 septembrie,la concertul sau din Seul, unde va vorbi despre înrolarea sa.Cu toate acestea,starul spus personal pe Twitter: "Nu este nimic incredibil despre înrolarea în armatã ... Toata lumea exagereaza din nou .... Atunci cand exista o data confirmata, voi spune tuturor personal. Eu voi fi avea, de asemenea, o conferinta pentru filmul meu, "Emergency:Close to the Sun" nu despre inrolare mea ".
Rain este in prezent ocupat cu pregatirile pentru noul sau album,in timp ce tine turnee nationale simultan pentru seriile sale de concerte. El va sustine concertul lui final pe 24 la Seul Olympic Park.

Sursa+Poza:enews24 via Nate
Credit:iuli@Bi Rain.Romania
Sus In jos
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa Empty
MesajSubiect: Re: Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa   Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa EmptyLun Oct 10, 2011 5:33 pm

de ce il tine asa ?nu este al ei.ESTE AL NOSTRU!
Sus In jos
 
Rain nu va avea o conferinta de presa cu privire la inrolarea sa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bi Rain confirma inrolarea in armata pentru 11 octombrie
» Rain a performat la Gangnam Hallyu Festival Finale inaine de inrolarea sa in armata
» Bi Rain isi prezinta noua tunsoare la finalul concertului inainte de inrolarea in armata
» 13.Nov 11.11 [ştiri din serviciul militar a lui Bi Rain] Echipa lui Bi Rain a câştigat un concurs de cântec militar
» Bi Rain - Rain's World

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: News-
Mergi direct la: