Clouds Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Clouds Romania este primul forum romanesc dedicat faimosului actor sud-coreean Bi Rain.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre Rain

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Reila
Newbie
Newbie
Reila


feminin Fecioara Mistret
Mesaje : 44
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Focsani

Discutii libere despre Rain Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre Rain   Discutii libere despre Rain EmptyJoi Sept 15, 2011 6:58 am

M-am gandit sa avem si un topic in care sa vorbim orice prostie despre Rain.
Sus In jos
http://b1a4romania.forumcommunity.net
akka
Newbie
Newbie
akka


feminin Varsator Caine
Mesaje : 63
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Discutii libere despre Rain Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Rain   Discutii libere despre Rain EmptyMier Oct 12, 2011 2:12 pm

scuze,dar nu prea inteleg,ce vrei sa spui cu -orice prostie despre RAIN,mie personal mi se pare cuvantul asta foarte nepotrivit -ce parere aveti dragi fani BI?
Sus In jos
Moniquettu
Newbie
Newbie
Moniquettu


feminin Capricorn Capra
Mesaje : 10
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

Discutii libere despre Rain Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Rain   Discutii libere despre Rain EmptyJoi Dec 22, 2011 3:39 pm

Akka(sau sa zic ajhumma 2? ;)) ai dreptate...........putem vorbi orice dar asta nu inseamna ca sunt prostii.
fetelor cum se face ca de aproape 2 luni nu e nici o noutate in privinta lui Rain? Am fost umpic mai lenesa si de multe ori am intrat pe forum repede sa vad de noutati si am iesit. Dar azi am stat mai mult pe forum si m-am intristat oleaca. E posibil sa nu auzim mai nimic de el 2 ani?!?!?! Cine e asa de bun sa-mi raspunda? oare ce pazeste compania aia a lui care trebuie sa-l promoveze? Offff
A si fetelor fondatoare, se poate una din voi sa si traduca lyrics-urile alea de la melodiile lui Rain in romana? Adica e in koreeana dar asta nu ma ajuta cu nimic, si nu vreau sa caut traducerile in engleza( nu ca mi-ar filene, dar e normal sa fie tradus si in romana daca acesta e singurul forum oficial a lui Bi Rain in Romania).
Ahh iertati-ma, intru si eu cateodata si mai vin si cu pretentii. Va pupic si astept cu nerabdare noutati

Ahh, scuze ca nu am mentionat la ce melodie ma refer......la HipSong, (sunt cu capul in nor)i, din nou mii de scuze
Sus In jos
Reila
Newbie
Newbie
Reila


feminin Fecioara Mistret
Mesaje : 44
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Focsani

Discutii libere despre Rain Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Rain   Discutii libere despre Rain EmptyDum Dec 25, 2011 5:39 am

@akka
Cand am zis orice prostie despre Bi Rain m-am referit si la lucrurile copilaresti pe care le face.De exemplu clipurile amuzante cu el,sau pozele amuzante.Putem sa vorbim despre frezele lui...ce pantaloni a purtat nu stiu unde..etc..etc..

@Moniquettu
Acest post nu are ce cauta in topicul asta.Trebuie postat la Cereri. Aici poti posta ceva cu Bi Rain pe care noi sa il comentam.

https://www.youtube.com/embed/Cu2xCUvPvJU

Bi Rain cante despre chicken Discutii libere despre Rain 2946814503
Sus In jos
http://b1a4romania.forumcommunity.net
Continut sponsorizat





Discutii libere despre Rain Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Rain   Discutii libere despre Rain Empty

Sus In jos
 
Discutii libere despre Rain
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [UPTADE] Rain intra in armata in Octombrie;tweets despre stiri dezinformate
» 13.Nov 11.11 [ştiri din serviciul militar a lui Bi Rain] Echipa lui Bi Rain a câştigat un concurs de cântec militar
» Pareri despre aspect
» Bi Rain - Rain's World
» Bi Rain - In My Bed

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clouds Romania :: Bi Rain's :: Bi Rain-
Mergi direct la: